To nejlepší z Paříže pro rodiče a děti + ASTERIX PARK + DISNEYLAND (letecky z Prahy) | Paříž | Francie

dovolena-bg-header-title.png
     

** To nejlepší z Paříže pro rodiče a děti + ASTERIX PARK + DISNEYLAND (letecky z Prahy)

 
 
 
To nejlepší z Paříže pro rodiče a děti + ASTERIX PARK + DISNEYLAND (letecky z Prahy)
 

Francie, Paříž

Novinka s akcí: sleva 300 Kč na dítě do 15 let Pohádkový eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Paříže a navštívíte hned dvě zábavní centra Evropy - Disneyland Park a Asterix Park. Společně s postavami Šípokové Růženky, Petra Pana, Pinocchia či Asterixe a Obelixe se ponoříte do pohádkového světa plného kouzel.  Vraťte se na chvíli do dětských let a poznejte s námi Paříž!

 
 
         

Důležité informace

Ubytování

hotel v Paříži, poblíž metra (časový dojezd do centra Paříže cca 30 minut) ubytování je v menších pokojích s vlastním soc. zařízením

Strava

v hotelu jsou podávány kontinentální snídaně (bageta, croissant, máslo, marmeláda, čaj, káva)během dne bude možné zakoupit jídlo na místech s možností občerstvenípoblíž hotelu je možnost individuálního stravování v místních restauracích

Informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Vstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem: Disneyland Park + Walt Disney Studios dospělý 1 744 Kč, dítě 1 583 KčASTERIX PARK dospělý 969 Kč, dítě 904 Kč

Cestovní pojištění

MINI: 35 Kč / den EXKLUZIV (+pojištění úrazové, storna zájezdu, zavazadel, odpovědnosti): 60 Kč / den

Den 1.

Odlet z Prahy , po příletu do Paříže objednaným autobusem  transfer na hotel ,  ubytování.  V závislosti na čase příletu bude následovat program s průvodcem.

Den 2.

Po snídani přejezd autobusem RADYNACESTU do Disneyland Parku nedaleko Paříže. O skvělou zábavu se zde během dne postará nepřeberné množství atrakcí a pohádkových postaviček. Park je rozdělen do čtyř tématických zemí, kde si každý přijde na své. Ve studiích Walta Disneye zblízka poznáme, jak se vytvářejí hrané a animované filmy nebo televizní pořady. V rámci vstupenky je možnost navštívit všechny  představení a atrakce v obou zábavních parcích.  Z pohádky do reality se vrátíme až ve večerních hodinách.

Den 3.

Po snídani zavítáme na další pohádkové místo, do Asterix Parku. Na jeden den se všichni staneme obyvateli keltské vesničky. Užijeme si bobovou dráhu, strašidelný zámek nebo delfinárium. Při troše štěstí narazíme i na komiksové hrdiny Asterixe, Obelixe a Idefixe nebo keltského druida, který nám nabídne ochutnávku kouzelného nápoje. V podvečer si užijeme zábavnou plavbu po Seině. Z paluby lodě se nabízí  nevšední pohled na většinu pařížských památek včetně Eiffelovy věže. Návrat na hotel ve večerních hodinách s průvodcem nebo individuálně. 

Den 4.

Hlavním úkolem dne bude expedice na vrchol Eiffelovy věže . Odvážnější  vyjedou výtahem až do nejvyššího třetího patra, méně odvážní si mohou vychutnat krásný výhled u horké čokolády z patra druhého. Malým i velkým armádním nadšencům by ten den neměla ujít budova Invalidovny s vojenským muzeem a hrobkou jednoho z nejslavnějších vojevůdců všech dob, Napoleona I.  V prostorách Velkého průmyslového paláce (Grand Palais) pak můžete prozkoušet své znalosti z oblasti věd v interaktivním muzeu Objevů.Bude-li nám přát krásné počasí, projdeme se v rozlehlých Tuilerijských zahradách a následně zavítáme k jednomu z největších muzeí na světě - Louvru. Vedle egyptských, řeckých či římských sbírek doporučujeme i zastávku u obrazu Mony Lisy, slavného díla Leonarda da Vinciho.Večer odjezd transferem na letiště a odlet zpět do ČR. 

Cena zahrnuje

letenka Praha - Paříž - Praha se všemi poplatky, přepravované zavazadlo 15 kg + kabinové zavazadlo 5 kg, transfer letiště - hotel - letiště, transfer do/z Asterix Parku, transfer do/z Disneyland Parku, 3x ubytování v Paříži ve 2* nebo 3* hotelu v Paříži, 3x snídaně, průvodce po celou dobu zájezdu(od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)

Cena nezahrnuje

MHD v Paříži (10 EUR), projížďka lodí po Seině (10 EUR), vstupné na místě (pokud nemáte zakoupeno u CK), jednodenní vstupné do Asterix Parku, jednodenní vstupné do Disneylandu, cestovní pojištění léčebných výloh, Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2600 Kč

Zájezdy do tohoto hotelu:

 
OdjezdDnůStravaDopravaDříveNyní
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

nejlepší ceny půjčení aut
na 6 000 místech po celém světě

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje