Benátky a romantická Verona | Benátky | Itálie

dovolena-bg-header-title.png
     

 Benátky a romantická Verona

 
 
 
Benátky a romantická Verona
 

Itálie, Benátky

Letecký zájezd do Benátek s průvodcem, rozšířený o návštěvu Verony, města proslulého milostným příběhem Julie a Romea.

 
 
         

Důležité informace

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy do Benátek, transfer do hotelu v Mestre, večerní prohlídka města, nocleh. 2.den: Benátky - monžost návštěvy řady místních památek. Určitě nevynecháte náměstí Sv. Marka a Dožecí palác, baziliku Sv. Marka, Campanillu, Ponte de Rialto, Canale Grande aj. Doporučujeme i výlet na blízké ostrůvky Murano a Burano s možností návštěvy jedné ze sklářských dílen s tradiční výrobou benátského skla. 3.den: Snídaně, faktulativní výlet do Verony vlakem. Prohlídka Verony známé zejména svým milostným příběhem o Julii a Romeovi. Uvidíme nejen rodný dům Julie, ale také baziliku San Zeno, dvoukostel San Fermo Maggiore a proslulý římský amfiteátr. Večer návrat vlakem do hotelu, nocleh. 4.den: Snídaně, individuální program, transfer na letiště. Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje

letecká doprava Praha - Benátky a zpět, včetně letištních tax, 3x nocleh v hotelu, transfery hotel/letiště, služby průvodce

Stravování

Ubytování

Program

1. den: Odlet z Prahy do Benátek, transfer do hotelu v Mestre, večerní prohlídka města, nocleh. 2. den: Benátky - monžost návštěvy řady místních památek. Určitě nevynecháte náměstí Sv. Marka a Dožecí palác, baziliku Sv. Marka, Campanillu, Ponte de Rialto, Canale Grande aj. Doporučujeme i výlet na blízké ostrůvky Murano a Burano s možností návštěvy jedné ze sklářských dílen s tradiční výrobou benátského skla. 3. den: Snídaně, faktulativní výlet do Verony vlakem. Prohlídka Verony známé zejména svým milostným příběhem o Julii a Romeovi. Uvidíme nejen rodný dům Julie, ale také baziliku San Zeno, dvoukostel San Fermo Maggiore a proslulý římský amfiteátr. Večer návrat vlakem do hotelu, nocleh. 4. den: Snídaně, individuální program, transfer na letiště. Přílet do Prahy v dopoledních hodinách.

Cena nezahrnuje

místnípoplatek v hotelu 2EUR/osoba/noc, Vstupné (orientačně): Benátky - Dóžecí palác + 1 muzeum - 16 EUR, bus na Pz. Roma - 1,1 EUR, Škola sv. Rocha - 7 EUR, Academia - 14 EUR (kombinovaná vstupenka), Muzeum P. Gugenheim - 10 EUR, Věž San Marco - 8 EUR, Pala d´Oro - 3 EUR, Pokladnice - 4 EUR, Ochoz + muzeum - 3 EUR, Sta. Maria dei Frari - 3 EUR, jedna cesta po Canal Grande - 7 EUR, 12 hodinová jízdenka na hydrobusy - 18 EUR. Verona - kostely (sdružené vstupné do 5 kostelů) - 5 EUR, Dům Julie - 4 EUR, Torre dei Lamberti - výtahem - 5 EUR, pěšky - 3 EUR, Aréna - 5 EUR, Juliin dům + Hrobka Julie - 5 EUR. Sirmione - hrad - 4 EUR, římská vila - 4 EUR, okružní plavba lodí cca 0,5 hod. - 8 EUR. Doporučujeme všem studentům vzít s sebou studentskou průkazku ISIC. Celková orientační částka na vstupy je cca 80 EUR.

Zájezdy do tohoto hotelu:

 
OdjezdDnůStravaDopravaDříveNyní
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

nejlepší ceny půjčení aut
na 6 000 místech po celém světě

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje