BENÁTKY - MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA | Benátky | Itálie

dovolena-bg-header-title.png
     

 BENÁTKY - MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA

 
 
 
BENÁTKY - MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA
 

Itálie, Benátky

Šplouchající vody Grand kanálu plného gondol proplouvajících pod mostem Rialto, úzké uličky, kde se i kočka stěží otočí. Město plné umění a architektur, kde okázalost renesančních paláců střídá orientální gotika. Město, které pro svoji romantickou atmosféru opravdu stojí za to navštívit kdykoli v roce.

 
 
         

Důležité informace

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Benátek (Treviso). Individuální transfer z letiště do hotelu, ubytování. 2.- 4. den: Benátky - monžost návštěvy řady místních památek. Určitě nevynecháte náměstí Sv. Marka a Dožecí palác, baziliku Sv. Marka, Campanillu, Ponte de Rialto, Canale Grande aj. Doporučujeme i výlet na blízké ostrůvky Murano a Burano s možností návštěvy jedné ze sklářských dílen s tradiční výrobou benátského skla. 5. den: Snídaně, individuální volno, transfer na letiště, odlet do Prahy.

Cena zahrnuje

Letecká doprava Praha - Benátky - Praha, včetně všech tax a poplatků (nízkonákladová letecká společnost WIZZ AIR), 3x (4x) nocleh v hotelu dle výběru, 3x (4x) snídaně v hotelu, palubní zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm

Cena nezahrnuje

Transfery v Benátkách, Služby průvodce CK, zavazadlo k odbavení s maximální hmotností 32 kg a max. rozměry šířka 1.50 m, výška 1.10 m, délka 1.70 m) - příplatek 1.340 Kč / zavazadlo

Tento zájezd je určen pro individuální klienty. Doporučujeme včasnou rezervaci. Ceny a dostupnost letenek (a tím i cena zájezdu) se mohou měnit.

Stravování

Součástí ubytování je 3x (4x) snídaně v hotelové restauraci.

Ubytování

V rámci tohoto leteckého zájezdu je nabízeno několik variant ubytování. Nejčastěji jsou využívány tyto hotely: Hotely v centru Benátek:Hotel CANADA 2* - nádherně umístěný hotel podél promenády vedoucí od mostu Rialto na náměstí svatého Marka (pár metrů chůze od obou), velmi vyhledávaný hotel, nově zrekonstruovaný, pokoje s vlastním sociálním zařízením, krásná terasa s panoramatickým výhledem na Benátky. Hotel MODERNO 2* - hotel umístěný na Santa Lucia, jen pár minut chůze od historického Canal Grande a 2 km od náměstí Svatého Marka. Hotel TINTORETTO 3* - hotel se nachází v historickém centru Benátek, za kostelem Santa Fosca a pouhých 5 minut chůze od mostu Rialto a benátského ghetta, v blízkosti New Road, 15 minut chůze od vlakového nádraží, Tintoretto je jen pár kroků od Grand Canal a pouhých 5 minut chůze od zastávky vodního autobusu San Marino Marcuola. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, TV a klimatizací. Hotely Benátky - MESTRE:Hotel CENTRALE 3* - se nachází v obci Mestre, jen 20 metrů od zastávky autobusu do Benátek. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a jsou vybavené satelitní TV. Piazza Ferretto, hlavní nákupní a pěší zóna v Mestre, se nachází jen 50 metrů od hlavního vchodu do hotelu Centrale. Hlavní autobusové nádraží je 200 metrů daleko. Každou středu a pátek dopoledne se přímo u hotelu koná trh. Hotel PIAVE 3* - jen 10 minut jízdy od Grand Canal! Hotel se nachází na 150 m od vlakového nádraží, autobusy a vlaky do centra jezdí každých 5/10 minut. Za poplatek je k dispozici parkoviště pro hosty, cyklisté vítáni. Kyvadlové autobusy na letiště staví 100 m od hotelu. Všechny pokoje jsou zařízeny v tradičním stylu a vybaveny veškerým komfortem včetně: klimatizace, topení, vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, TV, trezorem na vyžádání, vysoušečem vlasů a telefonem. Hotel má také barový servis, internetový koutek a Wi-Fi připojení pro ty, kteří chtějí připojit k internetu z vlastního notebooku. Místní taxa 1,47 - 2,10 EUR (platba na místě v hotelu).

Program

Termíny zájezdu jsou na 4 nebo 5 dní.1. den: Odlet z Prahy do Benátek (Treviso). Individuální transfer z letiště do hotelu, ubytování. 2.- 3. (4.) den: Benátky - monžost návštěvy řady místních památek. Určitě nevynecháte náměstí Sv. Marka a Dožecí palác, baziliku Sv. Marka, Campanillu, Ponte de Rialto, Canale Grande aj. Doporučujeme i výlet na blízké ostrůvky Murano a Burano s možností návštěvy jedné ze sklářských dílen s tradiční výrobou benátského skla. 4. (5.) den: Snídaně, individuální volno, transfer na letiště, odlet do Prahy.

Zájezdy do tohoto hotelu:

 
OdjezdDnůStravaDopravaDříveNyní
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

nejlepší ceny půjčení aut
na 6 000 místech po celém světě

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje