Řím - easy fly | Řím | Itálie

dovolena-bg-header-title.png
     

 Řím - easy fly

 
 
 
Řím - easy fly
 

Itálie, Řím

Řím, všechny cesty vedou do města, které je okouzlují, romantické a chaotické zároveň. Řím, se svými nespočetnými památkami a svojí ojedinělou atmosférou udivuje dennodenně davy turistů, ale i umělců hledajících inspiraci. Více než dvou a půl tisíciletá historie má opravdu co "vyprávět". Vedle silného ducha antického impéria tu stojí romantická náměstí, kašny a baziliky doby barokní a renesanční. Koloseum, Svatopetrské náměstí, ojedinělý městský stát Vatikán, Berniniho fontány, Sixtýnská kaple, Fontana di Trevi....to je jen několik z nejslavnějších římských klenotů. Pro křesťanské poutníky, historiky, umělce a spisovatele byl Řím vždy "věčným městem". Řím není jen historií plnou legend a památek, s kouzelnými zákoutími a úzkými tajemnými uličkami, město tepe současným moderním každodenním životem s ulicemi plnými lidí, pouličních umělců, ovocných trhů, kaváren a pizzerií. V Římě je toho tolik k vidění, že vám jeden víkend ani nebude stačit.

 
 
         

Důležité informace

Ubytování

V rámci tohoto leteckého zájezdu je nabízeno několik variant ubytování. Nejčastěji používané hotely:a) Hotel 2* Hotel Galeno**, tento útulně a domácky zařízený hotel se nachází jednu zastávku metra od nádraží Termini. Každý z nekuřáckých pokojů je vybaven vlastním sociálním zařízením, varnou konvicí, klimatizací, televizí a přístupem k internetu (wifi, LAN). Pokud nechcete využít odpočinku na balkonku pokoje, hotel také nabízí příjemné posezení na zahrádce. b) Hotel 3* Hotel LAURA***, hotel se nachází v blízkosti centra, se strategickou polohou přímo u metra na trase B (3 stanice od Colosea). Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, fénem a toaletními potřebami, TV a minibarem. Hotel Lazio***, hotel se nachází poblíž centra města, 1 minutu chůze od nádraží Termini, pokoje jsou střední velikosti a vkusně zařízenév krémové barvě, což vytváří klidnou a příjemnou atmosféru, přehozy a závěsy jsou sladěny do zelené barvy. c) Hotel 4* Hotel Atlantico****, hotel se nachází v samém srdci Říma, poblíž nádraží Termini. Každý pokoj má vlastní klimatizaci, telefon, mini-bar, satelitní TV, wifi přístup k internetu a vlastní sociální zařízení.

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy do Říma. Individuální transfer do hotelu. Volno. 2.den: Pobyt v Římě, možnost individuální návštěvy římských památek a zajímavosti. 3.den: Dopoledne volno. V průběhu dne individuální transfer na letiště a odlet do Prahy.

Cena zahrnuje

letecká přeprava Praha - Řím a zpět, včetně letištních tax, 2x nocleh v hotelu s příslušenstvím, 2x snídaně

Řím, všechny cesty vedou do města, které je okouzlují, romantické a chaotické zároveň. Řím, se svými nespočetnými památkami a svojí ojedinělou atmosférou udivuje dennodenně davy turistů, ale i umělců hledajících inspiraci. Více než dvou a půl tisíciletá historie má opravdu co "vyprávět". Řím není jen historií plnou legend a památek, s kouzelnými zákoutími a úzkými tajemnými uličkami, město tepe současným moderním každodenním životem s ulicemi plnými lidí, pouličních umělců, ovocných trhů, kaváren a pizzerií. V Římě je toho tolik k vidění, že se určitě budete chtít ještě vrátit...Koloseum, Svatopetrské náměstí, ojedinělý městský stát Vatikán, Berniniho fontány, Fontana di Trevi....to je jen několik z nejslavnějších římských klenotů, které nesmíte minout při náštěvě této kouzelné metropole

Zájezd je určen pro individuální turisty. Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta. Cena na osobu vychází z aktuálně dostupných cen letenek v době přípravy této nabídky.

Stravování

Součástí ubytování je jednoduchá bufetová snídaně - croisant, pečivo, tousty, máslo, džem, sýr, cereálie, káva, čaj, džus

Program

1.den: Odlet z Prahy do Říma. Individuální transfer do hotelu. Prohlídu města můžeme započít u Colosea, v jehož blízkosti se nachází i slavné Forum Romanum.2.den: Pobyt v Římě, možnost individuální návštěvy římských památek a zajímavostí (Pantheon, Španělské schody, Fontána di Trevi, Andělský hrad, Palatin a samozřejmě Vatikán, nejmenší stát na svět s bazilikou sv. Petra. 3.den: Dopoledne volno. V průběhu dne individuální transfer na letiště a odlet do Prahy.

Cena nezahrnuje

místní transfery, služby delegáta, městský polatek, který může hotel účtovat při příjezdu 0,5 EUR - 2,5 EUR

Zájezdy do tohoto hotelu:

 
OdjezdDnůStravaDopravaDříveNyní
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

nejlepší ceny půjčení aut
na 6 000 místech po celém světě

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje