Vila Galé Estoril | Portugalsko | Portugalsko

dovolena-bg-header-title.png
     

**** Vila Galé Estoril

 
 
 
Vila Galé Estoril
 

Portugalsko, Portugalsko

Hotel leží jen 2 minuty od pláže nedaleko známého estorilského kasina. Jeho poloha nabízí hostům nádherný výhled na Tamariz Beach. Hotel je vzdálen pouhých 20 min jízdy od letiště v Lisabonu. V blízkosti se nachází řada obchodů, restaurací a barů.

 
 
         

Důležité informace

Poloha

Kvalitní hotel, který se nachází u pláže v letovisku Estoril, jež je vzdáleno necelých 20 km západně od Lisabonu, do kterého se pohodlně dostanete vlakem.

Vybavení hotelu

Hotel hostům nabízí recepci, restauraci, bar, venkovní bazén, bar u bazénu, konferenční místnosti, společný trezor, hernu, parking a animační programy několikrát týdně (dle sezóny). Room servis 24 hodin denně. Hlídání dětí na vyžádání.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje mají klimatizaci a jsou standardně vybaveny telefonem s přímou provolbou, televizí se satelitním příjmem, rádiem, minibarem, trezorem, připojením k internetu/faxu, vysoušeč vlasů a koupelnou/WC.

Hodnocení Snail Travel

Příjemný hotel pro všechny, kdo nechtějí bydlet v Lisabonu, ale na pláži, a mít při tom portugalskou metropoli na dosah.

Poznámka

Nástupní den a počet nocí je pouze orientační. Pobyty jsou možné na libovolný počet nocí, s libovolným nástupním dnem.

Cena za jednu osobu zahrnuje

* leteckou přepravu včetně transferu do/z hotelu * vybraný počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji s uvedenou stravou * asistenční služby na telefonu v českém jazyce

Cena nezahrnuje

* pojištění léčebných výloh v zahraničí * případný doplatek za vyšší knihovací třídu v případě, že bude v době rezervace nejnižší knihovací třída vyprodána

Sport a zábava

Venkovní bazén, posilovna, kulečník, biliár, jakuzzi, turecké lázně.

Portugalsko

Portugalsko jako stát od roku 1143 takřka nezměnil své hranice, takže se v posledním století stal ideálním místem pro budování golfových hřišť, která jsou v symbióze s tradičními hodnotami vytvářenými vztahem obyvatel ke své zemi. Portugalsko dnešních dnů je jednou velkou vyhlášenou destinací pro hráče a příznivce golfu z celého světa. Svůj podíl na tom má i příznivé mírné klima, které umožňuje hraní golfu po celý rok. V Portugalsku si přijdou na své všichni, kdo si chtějí hru užít a vyzkoušet svůj um. Je jedno, jestli jste začátečník, který se snaží do této úžasné hry proniknout, nebo zkušený profesionál který chce své schopnosti poměřovat s obtížným terénem na perfektních hřištích, která jsou v Portugalsku k dispozici. Stále se zvyšuje i nabídka služeb na hřištích stávajících, ke kterým v poslední době stále přibývá zbrusu nových hřišť, která lahodí oku, zaručují tu nejvyšší kvalitu hry a jsou designovány těmi nejlepšími golfovými firmami a profesionály. Není náhodou že právě portugalská hřiště hostí mnoho šampionátů a soutěží, mezi které patří i největší a nejznámější Portuguese Open na Algarve, Madeira Open a Estoril Open. Tradice golfu v této krásné zemi začala se vznikem prvního hřiště v Portugalsku – Oporto Niblick Club, které bylo založeno již v 19. stol. a tím stálo u zrodu vášně Portugalců pro golf, který zde patří mezi nejoblíbenější sporty vůbec. V první polovině 20. století zdejší charakter golfu utvářela čtyři velmi známá a oblíbená hřiště: Oporto Golf Club, Lisbon Sport Club, Clube de Golf de Miramar a Clube de Golfe do Estoril. V současnosti je v Portugalsku více než 50 špičkových golfových hřišť a několik dalších se nově buduje. Samozřejmostí všech je dobré zázemí a další doplňkové služby, které Vám maximálně zpříjemní pobyt v jejich areálech, kde zapomenete na stres a běžný shon a naplníte tak svou představu o báječné dovolené. Nechte se námi zlákat ke skvělému sportu a vyzkoušejte některé ze zdejších profesionálních hřišť.

Střední Portugalsko

Portugalsko lze rozdělit na Severní Portugalsko, Střední Portugalsko, Jižní Portugalsko (Algarve), Ostrov Madeira a Azory. Oblast Středního Portugalska je velmi rozmanitá a nabízí svým návštěvníkům spoustu zajímavých pamětihodností a přírodních krás. Do oblasti Středního Portugalska můžeme zahrnout následující oblasti: LISABONSKÉ POBŘEŽÍ Po hodině jizdy z Lisabonu na severozápad se dostnete na skalnaté atlantrické pobřeží, k lesnatým svahům Sintry do krajiny s venkovskými sídly a královskými paláci. ESTREMADURA & RIBATEJO Estremadura, kraj kulatých kopců, se nachází mezi oceánem a řekou Tejo, která ústí do oceánu v Lisabonu. Ribatejo je naproti tomu široká nížina, rozkládající se na březích Teja. BEIRAS Tuto oblast Portugalska charakterizuje výrazný kontrast mezi rozlehlými plážemi a rybářskými vesnicemi na pobřeží a velebností hor ve vnitrozemí. Výraz „Beiras" je tradičním označením pro území, které leží na jih od řeky Douro a na sever od řeky Tejo. Je to oblast velkých kontrastů, kde je na jedné straně pás pobřeží podél Atlantického oceánu s mírným klimatem, nedozírnými plážemi bílého písku a háji typických atlantických pinií a na straně druhé strohé a hornaté vnitrozemí, v němž je duše země ukryta v kameni. A právě v srdci vnitrozemí se zdvíhá pohoří Estrela s nejvyššími vrcholy kontinentálního Portugalska. Tady se rodí řeka Mondego, aby později objala starobylé město Coimbru, kde její vody už po století opěvují studenti ve svých písních, a směřovala k ústí do Atlantického oceánu lemovaného velkou pláží u Figueira dá Foz. Dáo je název kraje i vynikajícího vína, jež na lodích Jindřicha Mořeplavce doplulo v roce 1415 až do Ceuty. Vydat se krajem tohoto vína, navštívit vinice i sklepy a ochutnat jeho lahodnou chuť, to je možnost, jak lze nejlépe poznat kraj, obyvatele i způsob, kterým tu žijí. Příroda obdarovala tato místa léčivými prameny vyvěrajícími v elegantních lázeňských střediscích, jako je Curia a Luso či S. Pedro do Sul, kde si své stařecké neduhy léčil i první portugalský král. Přírodním bohatstvím jsou i vrchy pokryté staletými lesy, například Bucaco, kde zůstávají zachovány všechny přednosti ryzí netknuté přírody. Na obzoru se rýsují historická města a vesnice střežené hrady, které pamatují již 1000 let. Postavili je zde první portugalští králové, aby z nich bránili svou zem. V největších městech - v Coimbře, Aveiru, Viseu, Guardě nebo Castelo Branco, najdeme muzea se sbírkami nečekané hodnoty. Z tradičních řemesel stojí za to zmínit sklářství a výrobu keramiky na pobřeží, zatímco ve vnitrozemí se řemeslníci věnují hlavně výrobě černé keramiky, tkalcovství a kovářství zpracovávajícímu železo a měď.

Cascais & Estoril

Cascais Pestrobarevné městečko Cascais si ze všech okolních měst nejlépe zachovalo svou rybářskou tradici. Svědčí o ní desítky loděk různých barev, které se nerušeně houpají v otevřené zátoce, a rušný rybí trh, který se koná každou středu. Dnes je to rušné kosmopolitní letovisko s módními obchody na pěší zóně. Za shlédnutí stojí Boca do Inferno, 20 m vysoký skalnatý útes s vymletými tvary, kde mořská voda padá do jednoho z otvorů. Tento útes je vzdálen 2 km jihozápadně od Cascais. Boca do Inferno Boca do Infernu neboli v překladu Ďáblův chřtán je skalní útvar 3 km od Cascais. Moře se zde se zlověstným hučením tříští v rozsedlinách a dutinách skal. Estoril Estoril leží asi 25 kilometrů západně od Lisabonu a díky zdejšímu kasinu bývá srovnáván s Monte Carlem. Pobřeží mezi městem Oeiras a Cascais se nazývá portugalskou riviérou. Na rozdíl od Cascais je Estoril luxusnějším střediskem, už kvůli zmíněnému kasinu nebo golfovému klubu, na místním autodromu se dříve konaly závody formule 1. Zdejší luxusní vily a hotely nabízely zejména v období mezi dvěmi válkami útočiště králům a diktátorům, kteří přišli o moc.

Zábava

Golf, vodní sporty, zátoka do Inferno, několik muzeí, nákupy, Cabo da Roca - nejzápadnější místo kontinentální Evropy, možnost návštevy Lisabonu.

Stravování

K vybavení hotelu patří dvě restaurace, bar a bar u bazénu. Restaurace nabízí tradiční portugalskou kuchyni, milovníci steaků mohou ochutnat místní steaky podávané ve Steak Lounge s přímým vstupem z hotelu.

Vybavení

Hotel byl otevřen v roce 1997; a je přizpůsoben jak obchodním jednáním tak klientům, kteří přijeli za sportem, zábavou nebo odpočinkem. V rámci hotelu je hostům k dispozici venkovní bazén se sluneční terasou, fitness. V rámci spa centra jsou k dispozici turecké lázne, jacuzzi; centrum nabízí řadu masáží a lázeňských procedur.

Ubytování

V hotelu je 126 plně klimatizovaných pokojů; všechny jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, SAT TV, telefonem s přímou volbou, radiem, minibarem, safem, vysoušečem vlasů a připojením na internet.

Cena zahrnuje

ubytování se snídaní na 7 nocí (standard room), letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě), letištní a palivové taxy, asistenci místního zástupce, privátní transfer z/na letiště, zastoupení při řešení nepravidelností v letecké přepravě dle legislativy EU

Náš názor

Příjemný hotel pro všechny, kdo nechtějí bydlet v Lisabonu, ale na pláži, a mít při tom portugalskou metropoli na dosah.

Zájezdy do tohoto hotelu:

 
OdjezdDnůStravaDopravaDříveNyní
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

nejlepší ceny půjčení aut
na 6 000 místech po celém světě

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje