Barcelona - Easy Fly | Barcelona | Španělsko

dovolena-bg-header-title.png
     

 Barcelona - Easy Fly

 
 
 
Barcelona - Easy Fly
 

Španělsko, Barcelona

Program easy fly Vám umožní být v Barceloně pánem svého času i svých tras. Nuže tedy, projděte si město křížem krážem po stopách římské hisorie i famózního Antona Gaudího!

 
 
         

Důležité informace

Ubytování

Nejčastěji používané hotely:ACTA ANTIBES **Acta Antibes se nachází v barcelonské čtvrti Eixample, 10 minut pěšky od katedrály Sagrada Familia. Hotel provozuje nepřetržitě otevřenou recepci, snídani formou bufetu a bezplatné Wi-Fi. Každý z pokojů má jednoduchý elegantní interiér a dřevěnou podlahu. Všechny jsou klimatizované a vybavené TV a psacím stolem. Při návštěvě turistických atrakcí města mohou hosté využít úschovny zavazadel. Hotel zaujímá ideální polohu pro návštěvu památek, jako je Gaudího Casa Batlló a La Pedrera, které jsou asi 20 minut chůze od hotelu. Náměstí Plaza de Catalunya a bulvár Las Ramblas jsou jen něco málo přes 1 kilometr daleko. Nejbližší stanice metra Monumental je vzdálena jen 200 metrů.RONDA LESSEPS ***Tento moderní hotel se nachází 200 metrů od náměstí Plaza Lesseps v Barceloně a 15 minut chůze od slavného Gaudího parku Güell. Do centra města se můžete dostat autobusem nebo metrem za 10 minut. Hotel Ronda Lesseps nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích se satelitní TV a trezorem. Ve vlastní moderní koupelně je k dispozici fén. Ronda Lesseps má také kavárnu s barem a podává snídaně.Ve všech prostorách hotelu je za příplatek k dispozici Wi-Fi. Hosté mohou za poplatek parkovat přímo u hotelu. K dispozici je úschovna zavazadel a recepce s nepřetržitým provozem. BEST WESTERN PREMIER DANTE **** Hotel se nachází v centru městu, v klidné čtvrti. Všechny pokoje jsou klimatizované, TV s plochou obrazovkou a satelitním příjmem. K dispozici je minibar, elektronický trezor, pracovní stůl, vlastní koupelna s fénem, županem a toaletními potřebami. Hotelová restaurace nabízí široký výběr salátů, sendvičů a lehkých jídel. Hotel má 24hodinovou recepci a přepážku s turistickými informacemi

Program zájezdu

1. den: Dopoledne možnost pěší procházky historickým centrem Barcelony. Nevynecháme známý bulvár Las Ramblas, gotickou čtvrť, katedrálu La Seu, kouzelné náměstí Plaza del Rey, ani středověké uličky čtvrti El Born s překrásným svatostánkem Santa Maria del Mar. Odpoledne individuální program k návštěvě interiérů Gaudího paláců, nedokončené Gaudího katedrály Sagrada Familia nebo výjezd na kopec Tibidabo s nádhernými vyhlídkami na celou Barcelonu a okolí. 3. den: Snídaně, individuální volno, transfer na letiště, odlet.

Cena zahrnuje

letecká doprava Praha - Barcelona a zpět, včetně letištních tax, 2x nocleh v hotelu, 2x snídaně

Program easy fly Vám umožní být v Barceloně pánem svého času i svých tras. Nuže tedy, projděte si město křížem krážem po stopách historie i famózního Antona Gaudího!

Zájezd je určen pro individuální turisty. Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta. Cena na osobu vychází z aktuálně dostupných cen letenek v době přípravy této nabídky.

Stravování

V ceně zájezdu jsou snídaně v hotelové restauraci

Program

1. den: Odlet z Prahy do Barcelony, transfer do hotelu, možnost večerní prohlídky města, nocleh. 2. den: Dopoledne možnost pěší procházky historickým centrem Barcelony. Nevynechte známý bulvár Las Ramblas, gotickou čtvrť, katedrálu La Seu, kouzelné náměstí Plaza del Rey, ani středověké uličky čtvrti El Born s překrásným svatostánkem Santa Maria del Mar, interiéry Gaudího paláců, nedokončené Gaudího katedrálu Sagrada Familia nebo výjezd na kopec Tibidabo s nádhernými vyhlídkami na celou Barcelonu a okolí. 3. den: Snídaně, individuální volno, transfer na letiště, odlet.

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění, městský poplatek, který může hotel účtovat při příjezdu 0,5 EUR - 2,5 EUR

Zájezdy do tohoto hotelu:

 
OdjezdDnůStravaDopravaDříveNyní
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

nejlepší ceny půjčení aut
na 6 000 místech po celém světě

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje