To nejlepší z Londýna + Harry Potter | Londýn | Velká Británie

dovolena-bg-header-title.png
     

*** To nejlepší z Londýna + Harry Potter

 
 
 
To nejlepší z Londýna + Harry Potter
 

Velká Británie, Londýn

Oblíbený eurovíkend s fundovaným průvodcem, během kterého uvidíte to nejlepší z Londýna a lokality, kde se natáčel dnes již kultovní Harry Potter. Navštívíte studia Warner Bros. s expozicí The Making of Harry Potter, místo vzniku filmu. Projedete se lodí po Temži, dvoupatrovým autobusem nebo na vyhlídkovém kole London Eye. Ponořte se do filmového světa Harryho Pottera a poznejte Londýn!

 
 
         

Důležité informace

Ubytování

hotel 3* se snadným přístupem do centra Londýnana pokojích je k dispozici varná konvice + čaj a káva zdarma (dle typu hotelu)na pokojích jsou k dispozici ručníky, mýdlo, vysoušeč vlasů (dle typu hotelu)

Strava

snídaně v hotelu je kontinentální (croissanty, tousty, máslo, džemy, jogurty, müsli, kompotované ovoce, corn flakes, káva, čaj, mléko, džus)během dne při prohlídce Londýna bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvenípoblíž hotelu je možnost navštívit některou z restaurací nebo občerstvení

Informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Podmínky pro přepravu zavazadel

Zavazadlo v ceně zájezdu - malé kabinové zavazadlo o max. rozměrech 42 (d) x 32 (v) x 25 (h) cm, není váhově omezeno, uložíte ho pod sedadlo před vámi (toto zavazadlo je určeno k přepravě na palubě letadla) Zavazadlo za příplatek 800 Kč - velké kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 (d) x 45 (v) x 25 (h) cm, hmotnost do 10 kg (toto zavazadlo je určeno k přepravě na palubě letadla) pokud si přikoupíte velké kabinové zavazadlo, již si nemůžete vzít s sebou malé kabinové zavazadlo, letecká společnost se řídí pravidlem jednoho kabinového zavazadla Zavazadlo za příplatek 1 700 Kč - velké odbavované zavazadlo o max. rozměrech 1,4 (š) x 1,1 (v) x 1,7 (d) m, hmotnost do 32 kg (toto zavazadlo je určeno k přepravě v úložném prostoru letadla) NÁŠ TIP: Pro vaše pohodlí si můžete objednat odbavované zavazadlo. Ale i pouze s kabinovým zavazadlem lze cestovat "nalehko". Pozor ovšem na rozměrové limity.

Vstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem: London Eye dospělý 734 Kč, dítě 469 KčMuseum Madame Tussaud's dospělý 979 Kč, dítě 795 KčStudia Warner Bros. dospělý 1 264 Kč, dítě 938 Kč

Cestovní pojištění

MINI: 35 Kč / den EXKLUZIV (+pojištění úrazové, storna zájezdu, zavazadel, odpovědnosti): 60 Kč / den

Den 1.

Odlet z Brna,  přílet do Londýna, objednaným autobusem  transfer na hotel, ubytování.

Den 2.

Ráno metrem nebo městským vlakem přejezd do centra Londýna. Prohlídka části Westminster: uvidíte Lambeth Bridge a hlavní atraktivity - Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey a Buckingham Palace. Na třídě Whitehall uvidíte sídlo britského premiéra Downing Street, Horse Guards a Scotland Yard (ve filmu Ministerstvo kouzel), Trafalgar Square. Poté pěšky na Leicester Square (divadlo Odeon, kde byly uváděny premiéry jednotlivých dílů), Picadilly Circus, Shaftesbury Avenue, Čínská čtvrť. Pro zájemce návštěva   Muzea Madame Tussaud's   - možnost zajištění vstupenek předem. Večer přejezd doubledeckerem na Strand, kde se nachází Australia House (ve filmu Gringottova banka) a Královské soudní dvory. Přejezd ke katedrále svatého Pavla, která bude nádherně nasvícená a kde uvidíte i Millenium Bridge (zničili jej Smrtijedi) a galerii moderního umění Tate Modern.Návrat na hotel s průvodcem nebo individuálně.

Den 3.

Ráno přejezd do Studia Warner Bros, kde Harry Potter vznikal. Uvidíte zde zázemí natáčení, modely a nadpřirozené bytosti, které se ve filmech objevily. Po prohlídce (cca 3 - 4 hodiny) přejezd na nádraží King's Cross, kde se nachází nástupiště 9 a 3/4 se slavným vozíkem ve zdi.   Přejezd do čtvrti City, kde můžete vidět Monument, Bank of England a hostinec Děravý kotlík. Poté procházka k Tower of London a Tower Bridge. Projížďka lodí k vyhlídkovému kolu London Eye   - možnost zajištění vstupenek předem. Během programu se projedeme dvoupatrovým londýnským autobusem doubledecker!   Návrat na hotel v podvečerních hodinách s průvodcem nebo individuálně.

Den 4.

Dle časových možností v dopoledních hodinách  krátký výlet  za zajímavostmi v okolí hotelu či osobní volno k nákupům v blízkosti hotelu.Transfer na letiště, odlet do Brna .

Cena zahrnuje

letenka Brno - Londýn - Brno se všemi poplatky (kabinové zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel viz níže), transfer letiště - Londýn (hotel) - letiště, 3x ubytování v Londýně v hotelu 3* ve 2lůžkových pokojích, popř. 3lůžkových, 3x kontinentální snídaně, průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)

Cena nezahrnuje

zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel, cestovní pojištění, přesuny v Londýně místní dopravou - double decker, metro, projížďka lodí po Temži, jízdné do Windsoru: 30 GBP / celý pobyt, vstupné na místě, Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2000 Kč

Zájezdy do tohoto hotelu:

 
OdjezdDnůStravaDopravaDříveNyní
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

nejlepší ceny půjčení aut
na 6 000 místech po celém světě

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje