To nejlepší z Londýna + Tower a Tower Bridge | Londýn | Velká Británie

dovolena-bg-header-title.png
     

*** To nejlepší z Londýna + Tower a Tower Bridge

 
 
 
To nejlepší z Londýna + Tower a Tower Bridge
 

Velká Británie, Londýn

Oblíbený eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Londýna a navštívíte hrad Tower s prohlídkou uvnitř i známý most Tower Bridge. Projedete se lodí po Temži, dvoupatrovým autobusem nebo na vyhlídkovém kole London Eye. Ideální pro všechny bez rozdílu věku, kteří chtějí poznat Londýn .

 
 
         

Důležité informace

Ubytování

hotel 3* se snadným přístupem do centra Londýnana pokojích je k dispozici varná konvice + čaj a káva zdarmana pokojích jsou k dispozici ručníky, mýdlo a vysoušeč vlasů

Strava

snídaně v hotelu je kontinentální (croissanty, tousty, máslo, džemy, jogurty, müsli, kompotované ovoce, corn flakes, káva, čaj, mléko, džus)během dne při prohlídce Londýna bude možné zakoupit jídlo během na z přestávek v místech s možností občerstvenípoblíž hotelu je možnost navštívit některou z restaurací nebo občerstvení

1. den

Odlet z Ostravy ve večerních hodinách , přílet do Londýna, objednaným autobusem transfer na hotel, ubytování.

2. den

Ráno metrem nebo městským vlakem přejezd do centra Londýna. Prohlídka části Westminster : Procházka kolem hlavních atraktivit - Westminster Abbey, Houses of Parliament, Big Ben, Whitehall, Downing Street, Horse Guards, nábřeží Temže, Buckingham Palace, Trafalgar Square, Picadilly Circus, SOHO, Čínská čtvrť a další. Pro zájemce možnost návštěvy Muzea M. Tussauds - zajištění vstupenek dopředu pro přímý vstup do muzea bez fronty.Možnost zajištění vstupenek na muzikál Mamma Mia - informujte se v CK.Návrat na hotel v podvečerních hodinách s průvodcem nebo později individuálně.

3. den

Ráno metrem nebo městským vlakem přejezd do centra Londýna. Prohlídka části City a Southwark: Prohlídka St Paul's Cathedral, Shakespearovo divadlo Globe, bankovní část City, Millenium Bridge, Tower of London (vstup dovnitř pro zájemce), Tower Bridge (vstup dovnitř pro zájemce). Možnost vyjet na vyhlídkovou terasu nejvyššího evropského mrakodrapu Shard (o zajištění vstupenek se informujte v CK). Projížďka lodí k vyhlídkovému kolu London Eye - možnost návštěvy.Během programu posezení v londýnském pubu (hospůdky) u místního piva nebo jablečného cideru a také se projedeme dvoupatrovým londýnským autobusem! Návrat na hotel v podvečerních hodinách s průvodcem nebo později individuálně.

4. den

Možnost nákupů poblíž hotelu, volno. V poledních hodinách transfer na letiště , odlet z Londýna do Ostravy, přílet ve večerních hodinách .

Cena zahrnuje

letenka Bratislava - Londýn - Bratislava se všemi poplatky (kabinové zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel viz níže), transfer letiště - Londýn (hotel) - letiště, 3x ubytování v Londýně v hotelu 3* ve 2lůžkových pokojích, popř. 3lůžkových, 3x kontinentální snídaně, průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)

Cena nezahrnuje

zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel (viz. níže), cestovní pojištění, přesuny v Londýně místní dopravou - double decker, metro a projížďka lodí po Temži: 35 GBP / celý pobyt, vstupné na místě, Příplatek za jednolůžkový pokoj: 1800 Kč

Informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Podmínky pro přepravu zavazadel

Zavazadlo v ceně zájezdu - NOVĚ může mít každý cestující na palubě 2 příruční zavazadla: kabinové zavazadlo o max. rozměrech 55 (d) x 40 (v) x 20 (h) cm, hmotnost do 10 kg (toto zavazadlo je určeno k přepravě na palubě letadla) + malé zavazadlo o max. rozměrech 35 (d) x 20 (v) x 20 (h) cm Zavazadlo za příplatek 1 600 CZK / 60 € - odbavované zavazadlo o max. hmotnosti do 15 kg Zavazadlo za příplatek 2 100 CZK / 80 € - odbavované zavazadlo o max. hmotnosti do 20 Kg NÁŠ TIP: Pro vaše pohodlí si můžete objednat odbavované zavazadlo. Ale i pouze s kabinovým zavazadlem lze cestovat "nalehko". Pozor ovšem na rozměrové limity.

Vstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem: London Eye dospělý 674 Kč, dítě 432 KčMuseum Madame Tussaud's dospělý 878 Kč, dítě 755 KčTower of London dospělý 876 Kč, dítě 458 Kč, student 747 Kč, senior 747 Kč

Cestovní pojištění

MINI: 35 Kč / den EXKLUZIV (+pojištění úrazové, storna zájezdu, zavazadel, odpovědnosti): 60 Kč / den

Den 1.

Odlet z Bratislavy v odpoledních hodinách , přílet do Londýna, objednaným autobusem  transfer na hotel. Dle časových možností krátká prohlídka večerního centra s průvodcem.

Den 2.

Ráno metrem nebo městským vlakem přejezd do centra Londýna. Prohlídka části Westminster : Procházka kolem hlavních atraktivit - Westminster Abbey, Houses of Parliament, Big Ben, Whitehall, Downing Street, Horse Guards, nábřeží Temže, Buckingham Palace, Trafalgar Square, Picadilly Circus, SOHO, Čínská čtvrť   a další. Pro zájemce návštěva   Muzea Madame Tussaud's - možnost zajištění vstupenek předem. Pro zájemce možnost zajištění vstupenek na muzikál Mamma Mia! (informujte se v CK).Návrat na hotel v podvečerních hodinách s průvodcem nebo individuálně.

Den 3.

Ráno metrem nebo městským vlakem přejezd do centra Londýna. Prohlídka části City  a Southwark :   St Paul's Cathedral, Shakespearovo divadlo Globe,  Millenium Bridge, Tower of London (pro zájemce možnost objednání vstupenek dopředu), Tower Bridge   (možnost prohlídky tohoto slavného zvedacího mostu).  Možnost prohlédnout si Doky Sv. Kateřiny.Projížďka lodí k vyhlídkovému kolu London Eye   - možnost zajištění vstupenek předem. Během programu se projedeme dvoupatrovým londýnským autobusem doubledecker! Návrat na hotel v podvečerních hodinách s průvodcem nebo individuálně.

Den 4.

Dle časových možností v dopoledních hodinách  krátký výlet za zajímavostmi v okolí hotelu či osobní volno k nákupům v blízkosti hotelu. Transfer na letiště, odlet do Bratislavy.

Zájezdy do tohoto hotelu:

 
OdjezdDnůStravaDopravaDříveNyní
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

nejlepší ceny půjčení aut
na 6 000 místech po celém světě

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje